• VÝKUP VOZIDEL / odtah
  • dostanete 4.000 až 80.000 Kč za každé vozidlo
  • přečtěte si více o výkupu vozidel, než nám budete volat
  • VÝKUP VOZIDEL NA NÁHRADNÍ DÍLY / odtah
  • dostanete 500 až 40.000 Kč za každé vozidlo
  • přečtěte si více o výkupu vozidel na díly, než nám budete volat
  • EKOLOGICKÁ LIKVIDACE / odtah
  • dostanete až 500 Kč za váš vůz
  • přečtěte si více o likvidaci, než nám budete volat

Výkup vozidel - celá ČR a ekologická likvidace vozidel

DOTAZY NA NÁHRADNÍ DÍLY JEN PŘES FORMULÁŘ

K výkupům a likvidacím odtah zdarma

Výše odměny závisí na konkrétním vozidle, jeho stavu, roku výroby, u vozidel na díly o využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného vozidla a zda je o dané díly zájem — u vozidel co se nezačali vyrábět déle než před 15 lety vykupujeme na díly naprostou většinu — u starších vozidel je zájem jen o opravdu zajímavá auta — ostatní vozidla jsou pouze na sešrotování bez využitelnosti na náhradní díly a zde se výše odměny pohybuje 0–500 Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR.

Ekologická likvidace a výkup vozidel po celé ČR

Výkup vozidel

Výkup vozidel k dalšímu provozu — vozidla pojízdná, lehce bouraná či momentálně nefunkční, která se ještě vyplatí opravit — zde vám nabídneme odtah zdarma, převzetí právní odpovědnosti a dle typu a stavu vašeho vozidla odměnu 4.000 až 80.000 Kč ihned na ruku. Vozidla vykupujeme po celé ČR a díky naší síti více než 135 odtahových vozů si přijedeme opravdu kamkoliv. Nikam s vozidlem nemusíte, na nic nemusíte čekat. Pro vozy si pouze jezdíme. Vykupujeme osobní auta, dodávky, nákladní auta.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci auta nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 630.

Výkup vozidel na náhradní díly

Výkup vozidel, která se již nevyplatí opravit a nebo o která by již nebyl zájem k následnému prodeji ale stále je u těchto aut poptávka po dílech. Tyto auta vykoupíme a nabídneme vám odměnu 500 – 40.000 Kč ihned na ruku + odtah zdarma a protokol o ekologické likvidaci vozidla, s kterým vozidlo odhlásíte. Platí pro osobní auta, dodávky, nákladní auta. Pro vozy si pouze jezdíme.

Vyplňte formulář k výkupu nebo likvidaci vozidla nebo volejte po-pá 8-17h na 703 615 630.

Ekologická likvidace vozidel

Nehodí-li se vaše vozidlo ani k následnému prodeji, ani k výkupu na náhradní díly zbývá mu jen poslední varianta a tou je ekologická likvidace vozidel — zde vám nabídneme odtah zdarma a protokol o ekologické likvidaci auta pro odhlášení a odměnu 0 – 500 Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR. Nikam nemusíte - vozidlo si sami zdarma vyzvedneme u vás doma. Pro vozy si pouze jezdíme.

Potřebné doklady

Občanský průkaz, resp. v případě, že je vlastníkem auta firma, pak je nutné doložit živnostenský list nebo jiné oprávnění k podnikání, velký technický průkaz, plná moc nevyřizuje-li majitel auta, v případě auta v dědickém řízení — musíte mít dědické řízení ukončené.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte se na nás obrátit, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky na telefonu 703 615 630, po-pá 8-17h a nebo jednoduše přes formulář.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

Ekologická likvidace a výkup aut po celé ČR.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

NEVOLEJTE NA TELEFON, TAM VÁM S DÍLY NIKDO NEPOMŮŽE A BUDETE ZBYTEČNĚ ZDRŽOVAT JAK NÁS TAK SAMI SEBE.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 2h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici - když se do 2h neozveme je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Podmínkami ochrany osobních údajů.

SEZNAM PARTNERŮ

Seznam státem opravněných firem dle vašeho kraje (firmy, od kterých budete mít protokol k likvidaci).

mapa partnerů